Fotopotisk dárků

Dárky s fotopotiskem

Přemýšlíte co dát své drahé mamince, babičce či příteli k narozeninám, výročí nebo k svátku? Jedním z řešení je potisk dárků. Mezi nejoblíbenější dárky patří fotografie dětí a mazlíčků, tak proč je neaplikovat například na půllitr nebo puzzle v různých velikostech?

Fotopotisk je jednoduchá metoda, kdy jsou vaše oblíbené fotografie přeneseny na tričko, oblečení, kšiltovky, hrnky, polštářky a další věci denní potřeby. Zajímavou alternativou jsou kalendáře.

Fotopotisk mohou být libovolné obrázky či loga.

Proč fotopotisk jako dárek?

Potisk hrnku, trička či puzzle a jiných můžete objednat v pohodlí svého domova z internetu. Objednané zboží vám přivezou až domů. Navíc získáte velmi jedinečný a originální dárek, kterým uděláte svým blízkým radost. Vaše fotografie jsou jedinečné a tak se nemůže stát, že by někdo daroval stejný motiv jako vy. Co takhle na půllitr či hrníček fotografii své milované ženy či fotku kamaráda jako poznávací znamení majitele?

Dárky s fotopotiskem nadchnou, potěší i pobaví. Vlastní kalendář můžete ozvláštnit rodinnými fotografiemi a věnovat ho jako památku na vnoučata babičkám a dědečkům k Vánocům.

Vybrané obrázky či fotografie si pomocí internetového prohlížeče nahrajete a dokončíte svou objednávku. V nejbližším možném termínu je vám vybrané tričko či jiný dárek potištěn a odeslán. Díky nízkým cenám se nemusíte bát drahého balného a poštovného. Naopak s online fotopotiskem dárků ještě ušetříte.

Kolegům v práci či kamarádům můžete věnovat jako dárek podložku pod myš s fotopotiskem. V nabídce obchodů jsou zpravidla nezajímavé, jednobarevné a nudné podložky. Vy darujete s fotkou dětí či své rodiny, oblíbeným obrázkem či motivem. Abyste si mohli objednat potisk dárku, nemusíte být velká firma. Objednávat můžete i jako jednotlivec, za stejně výhodné ceny.

Zobrazit kompletní sortiment potisku


Potisk také na...

Tričko s fotkou

Puzzle s fotkou

Kalendář s vlastními fotkami

Hrnek s fotkou

Keramickký korbel s potiskem